Київ

Придбати квиток
2017.10.05
Новини VAPEXPO

Анатолій Анатоліч: «Можливо, на інтерв'ю я запросив би чемпіона світу з вейп-трюків»

Анатолій Анатоліч: «Можливо, на інтерв'ю я запросив би чемпіона світу з вейп-трюків»

Вейпінг – це культура, до якої долучається все більше людей, незалежно від їх статусу, віку та соціального стану. Ми знаємо багато зарубіжних артистів, яким подобається відпочити з модом у руках, але про вітчизняних відомих осіб, які парять, – ні слова.

На VAPEXPO Kiev ми зустріли відомого українського шоумена та ведучого Анатолія Анатоліча. З ним і поспілкувалися про його улюблені рідини, ставлення до вейпінгу і щодо можливості запросити вейпера на його авторську програму.

Інтерв'юер – VAPEXPO Kiev

Респондент – Анатолій Анатоліч (А.А.)


VAPEXPO: Ви давно парите?

А.А.: Парю я кілька років, але не кожного дня, звичайно. Взагалі використовую вейп для того, щоб розслабитися. Я не палю, не курю навіть кальян, але паріння мені подобається як альтернатива усьому цьому. Це менш шкідливо і більш комфортно для оточуючих.


VAPEXPO: Як вважаєте, чому розвивається культура вейпінгу?

А.А.: Мені подобається, що виробники створюють безліч якісних рідин і приємних запахів. Круто, коли вони подобаються всім. До того ж серед вейперів проводяться змагання з клаудчейзінгу і вейп-трюків. Це дає можливість учасникам отримати призи, а глядачам – естетичне задоволення. Думаю, тому культура і розвивається.


VAPEXPO: Які рідини можете назвати улюбленими?

А.А.: Однозначно Graham Mother і Graham Father від американської компанії Public Bru Gourmet. Перша жижа – це смак крекеру з грушею, а друга – молока з печивом. Вони круто зроблені.

До слова, на виставці мені сподобалася рідина українського виробника зі смаком попкорну. В основному я парю американські рідини, але й у наших виробників є непогані.


VAPEXPO: Ви б обрали в якості респондента для «Зе Інтерв'юер» когось з вейперів? ( «Зе Інтерв'юер» – авторська програма Анатолія Анатоліча. – Прим. ред.).

А.А.: Можливо, на інтерв'ю я запросив би чемпіона світу з вейп-трюків. Поки серед українців таких немає, але, можливо, ми дійдемо до цього.


VAPEXPO: Які у вас враження про виставку VAPEXPO Kiev?

А.А.: Мені сподобався такий формат. Наприклад, я був у США на фестивалі коміксів, і ця виставка мені нагадала ту атмосферу: люди, яких об’єднує одна ідея, симпатичні дівчата і незвичайні хлопці тусуються і знайомляться. Якщо людям подобається парити – вони повинні між собою спілкуватися. Можу побажати організаторам тільки успіхів і удачі!


Ми підготували серію інтерв'ю з гостями і учасниками виставки. Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

Автор: Яніна Воловік 

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest