Київ

Придбати квиток
2016.11.22
Новини індустрії

Aisle7 Flaked by Diamond Vapor: американський пар зі смаком пластівців

Aisle7 Flaked by Diamond Vapor: американський пар зі смаком пластівців

Після грандіозного вейп-івенту Ukrainian Vape Week, який відбувся 12-13 листопада в київському МВЦ, нам є що розповісти. Захід відвідали найкращі іноземні представники вейп-індустрії, серед яких відома американська компанія Diamond Vapor. Її представник подарував нам фляшечку топової жижки Aisle7 Flaked, а ми розкажемо вам про свої враження.

У лінійці Aisle7 представлено 4 смаки. Кожен з них у фляшечках по 10, 30 і 60 мл. Вміст нікотину - нульовий, 3 або 6 мг. До нас на огляд потрапила 60 мл нульовка Aisle7 Flaked.

На перший погляд

Відверто кажучи, якби цю пляшечку представник компанії не подарував нам особисто, ми би й гадки не мали, що це - преміум-рідина американського походження. Звичайнісінький пластиковий флакон з блакитною етикеткою. Є інформація від виробника, вміст нікотину та інших складників. Великими «повітряними» літерами зазначено назву рідини. В стилі власне смаку, але про це трішки згодом.

На смак і колір

Aisle7 Flaked

Опис від виробника: смак молока після улюблених пластівців Frosties.

Ви напевно куштували смачні запарені пластівці та неодмінно покінчували з ними раніше за молоко. Компанія намагалася передати смак цього молока від пластівців. Насправді, вдихаючи рідину, ви відчуєте смак попкорну, від душі политий карамеллю. Але, видихаючи, вже чути обіцяні хрумкі кілечка. Отже, мікс вийшов дуже ніжним, в міру солодким. Пар досхочу хоч впродовж цілого дня - не набридає.

Втомили огляди? Кортить вже скуштувати? Тоді приходь на крутий вейп-івент VAPEXPO Kiev, який відбудеться у березні наступного року.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest