Київ

Придбати квиток
2016.05.30
Новини індустрії

Air 50 – дамський догідник

Air 50 – дамський догідник

Існують універсальні боксмоди. Існують суто чоловічі. Рідше, але зустрічаються й жіночі моделі. Їх легко впізнати за гладким дизайном і скромними габаритами. Компанія Smokjoy вирішила поповнити арсенал продуктів таким ось жіночим девайсом Air 50 розміром 58 х 34 х 22,5 мм і вагою лише 210 грамів.

Крихітку-боксмод обладнали чіпом, що регулює потужність від 7 до 50 Ватт. Єдиний суттєвий недолік цього малюка – акумулятор, лише 1200 міліампер. Так, навалювати пар протягом п'яти годин поспіль не вдасться, на жаль. Але ж треба чимось жертвувати на догоду компактності, тому вибрали акумулятор.

Корпус виконано з алюмінієвого сплаву. Дизайн одночасно стильний і простий. Дівчат потішить вибір кольорових рішень міні-боксу. Вірогідність того, що подруга прийде на тусовку модів у твоєму кольорі, знижується втричі. А це вже результат. Дуже вдало розмістили стартову кнопку – на скошеній грані міні-моду. Дисплею забракло місця на фронтальній грані, тому його винесли на бокову частину. Звісно, таке рішення прийняли, щоб зробити девайс компактнішим, але все вийшло настільки вдало, ніби так було задумано від початку.

 

Клавіші регулювання потужності залишилися на своєму місці, а порт USB перенесли до низу міні-боску.

Незважаючи на скромні розміри, крихітка тішить своєю продуктивністю. Їй під силу впоратися навіть з атомайзерами з низьким опором. З інформації на сайті виробника дізнаємося, що мод працює в режимі «power» з атомайзерами на опорі в 0,2-0,3 Ом і 0,15-1 Ом у режимі «TC».

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest