Київ

Придбати квиток
2017.11.07
Новини індустрії

AIM-2 EVO RDA – нова дріпка від Asvape

AIM-2 EVO RDA – нова дріпка від Asvape

Компанія Asvape поки не досягла рівня світової популярності, але активно працює над тим, щоб поповнити асортимент власної продукції неабиякими пристроями для паріння. Цього разу команда випустила нестандартну дріпку. Знайомтеся, AIM-2 EVO RDA.

Пристрій виглядає цікаво. Неординарний елемент – це дріп-тіп, який звужується догори. Основний корпус виготовлений у формі циліндра. Але і тут виробник придумав дещо особливе – дизайнери створили два варіанти бічних юбок: чорну і рельєфну сталеву. Користувач може на свій розсуд їх використовувати.

Топ-кеп з Ultem-пластику розташований на вбудованому ущільнювальному кільці. Для 510-х дріп-типів перехідник є, а ось 810-і краще не використовувати.

Система для забору повітря складається з восьми отворів майже під топ-кепом. Через таку конструкцію повітря не просто потрапляє до випарної камери, а проходить по спеціальних каналах, закручуючи весь потік в шахту.

Технічні характеристики:

  • матеріал – нержавіюча сталь;
  • місткість ванночки – 0,85 мл;
  • діаметр – 24 мм;
  • висота – 38 мм (з дріп-типом);
  • конектор – 510-й;
  • вага – 51,7 м.

У комплекті є дріпка, два койли, ключ, запасні ущільнювальні кільця і ​​гвинти, адаптер для 510-го дріп-тіпа, бавовна, інструкція.

Підписуйтесь на новини VAPEXPO Kiev в Facebook та VK!

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest