Київ

Придбати квиток
2016.11.08
Новини індустрії

Advocacy Line by Savage E Liquid: пиканте розмаїття

Advocacy Line by Savage E Liquid: пиканте розмаїття

Сонячна Каліфорнія вітає нас і передає чергову смачну серією рідин для електронних інгаляторів. Хлопці з Savage E-Liquid відомі своїм відповідальним підходом до справи. Отже, їхній продукт - це завжди гарантія високої якості. Парити жижку від Savage E-Liquid означає, що ти вейпиш заміс за рецептом, який пройшов усі щаблі сертифікації.

PG/VG: 75/25.

Флакони на 30, 60 та 120 мл. Міцність на 3, 6 і 12 мг/мл. Виробник надає покупцям широкий спектр усіляких смакових лінійок по 3 варіанти в кожній. Будь-який смак у межах серії - в трьох варіантах об'єму та вмісту нікотину. Кожну партію поміщають до спеціального боксу, на якому вказано всю інформацію про рідини. Сьогодні розглянемо лінійку Advocacy Line.

Savage E Liquid Advocacy

Frank Underwood

Опис: солодка зацукрена полуниця та чорничне варення.

Хлопцям з Savage E-Liquid вдалося передати смак справжніх лісових ягід. Тут чути свіжі ягоди та смачні льодяники. Вейпери знають різноманітні варіації такого смаку, але ця жижка, як жодна інша, передає всі його нюанси. На вдиху цукерки, на видоху - терпка ожина.

DiCaprio

Опис: солодке зелене карамельне яблуко допоможе вам отримати «Оскар»!

Чи здивується сучасний вейпер звичайному яблучному смаку? Ще б пак. Рідина DiCaprio by Savage E-Liquid це доводить. Вона дарує свіже стигле яблуко на вході та карамельний присмак яблучного соку на виході. Справжній смак переможця!

Bane

Опис: лимонний кекс з полуничним присмаком

Вдале поєднання кисло-солодкого. Чути полуницю, і цей солодкий смак вигідно відтіняють нотки лимонної кислинки. Сміливий ноу-хау-мікс.

Нова лінійка Advocacy Line безперечно вдалася. Пікантну серію запам'ятають надовго. Смачного пару!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest